Medzinárodná a vnútroštátna kamiónová doprava

Medzinárodná a vnútroštátna cestná kamiónová doprava sklápacími návesmi objemu 50m3. Cestná nákladná doprava pre dovoz a odvoz sypkých volne ložených materiálov a tovarov, či už štrku, piesku a komodít rastlinného pôvodu. Poskytujeme medzinárodnú nákladnú dopravu v rámci celej Európy 365 dní v roku.

Žeriavnické práce

Mobilným žeriavom ponúkame žeriavnické práce do 20 ton autožeriavom Tatra 148 AD-20 6X6. Samozrejmosťou prenájmu autožeriavu sú žeriavnické práce s profesionálnou obsluhou. Využitie na stavebné a montážne žeriavnické práce, zdvih a manipulácia bremena, žeriavnické práce pri premiestňovaní objektov a iné žeriavnické práce podľa potrieb zákazníka.

Zemné práce

Vykonávame zemné práce rýpadlo-nakladačom Case 695 Super R2 a nákladným vyklápacím vozidlom Tatra S3 6X6. Či už sa jedná o zemné a výkopové práce, búracie práce , zemné práce pri terénnych úpravách, či zemné práce na výkop základov a kanalizácii, odvoz zeminy a stavebnej sute sme tu pre Vás. Zemné práce od A po Z. Rýchlosť našich služieb, profesionalita a férová cena.

  • nákladná vnútroštátna a medzinárodná kamiónová doprava sklápacími návesmi
  • zemné a výkopové práce
  • žeriavnické práce

Technické zázemie

Náš vozový park tvoria vozidlá značky Man, Scania, Case, Tatra, Avia ktoré spĺňajú všetky kritériá Európskej únie. Tieto sú pravidelne kontrolované a udržiavané vo výbornom technickom stave.

 

Certifikáty a osvedčenia

          

 

KONTAKT

Michal Špak - DaMP

8. Mája 492/9

Svidník 089 01

Slovensko

 

+421 905 863 840

michalspakdamp@gmail.com

Mapa